A co takhle přelivový bazén?

0 Comments


Na začátku článku by bylo dobré ujasnit si, co znamená vlastně přelivový bazén. Přelivový bazén se napouští na max, napouští se až zcela po okraj. Takže v něm je nejvyšší možná hloubka. Voda pak vytéká do žlábku, následně teče do filtru. Výhodou přelivového bazénu je pocit nekonečné hladiny, lepší cirkulace vody, méně nečistot na hladině. Je to z toho důvodu, že je voda v přelivovém bazénu maximálně hluboká (v rámci výšky bazénu) a neustále se čistí. Chcete-li maximální hloubku a maximálně čistou vodu – jděte do přelivového bazénu. Společnost Gluc PBS s.r.o., která se právě bazény zabývá, nabízí krom široké škály nejrůznějších bazénů také i již zmiňované přelivové bazény. Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí hned několik druhů přelivových bazénů různých typů, tvarů a rozměrů. Zjednodušeně a zkráceně některé nazývá “přelívák”. Firma nabízí přelivové bazény ve tvaru obdélníku zapuštěných do země různých rozměrů.

domácí bazén

Hloubka 1,2 metry nebo 1,5 metrů. Šířka a délka minimálně 4,3 x 3,3 metry a maximálně 9,3×3,6 metrů. Pokud preferujete vířivky, kde se vyklidíte, uvolníte a zrelaxujete, tak pak je k mání kruhový přelivový vířivý bazén Florida. Tento bazén Florida snoubí v podstatě dvě vlastnosti: bazén a vířivka. Občas je pěkné nechat se rozmazlovat vířivkou pěkně na zahradě při západu slunce se sklenkou dobrého vína. Skutečná perla bazénu. LED světla s 256 barvami, relaxační technologie, schody chrlící vzduchové bublinky, trysky s vodou. Barvy tohoto bazénu?

pohoda u bazénu

Bílá, modrá, béžová a různé kombinace těchto barev. Pokud si vyloženě chcete na své zahradě ve svém bazéně zaplavat a netoužíte po vířivém bazéně, firma nabízí Přelivák XXL 9,3 x 3,6 x 1.5 m. Jelikož je zde maximální hloubka díky technologii ohledně přelíváku, zde si plavání užijete mnohem více než v běžném skimmerovém bazéně o stejných rozměrech. Rozhodně není překvapením výběr barev jako bílá, modrá či béžová a její kombinace, a navíc zde nabízí: klasický obdélník, zaoblený obdélník či ovál. Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí mnohem více variant a vše přiveze, zajistí, bazén zapustí a namontuje. Nabízí i konzultace, kde s vámi vše ochotně probere a doporučí vám to nejlepší ohledně bazénů pro vás.