Bydlení v domě

0 Comments


Tisíce lidí se v posledních letech rozhodly že budou stavět dům. Proto už je nabídka stavebních pozemků poměrně nízká, a je potřeba hledat opravdu dlouho. Jen málokdo má dnes to štěstí že začne hledat pozemek a vzápětí jej najde. Dnes jsou v nabídce především menší pozemky dál od města. Buď se budete muset pravděpodobně smířit s tím že budete mít menší pozemek a tedy i menší dům a nebo budete muset hledat dál. Protože se ale všechno neustále zdražuje, není dobré s výběrem pozemku příliš otálet. Mohli byste zaplatit i o stovky tisíc korun víc a to nejen na pozemku, ale i na stavebním materiálu.

projekt domu

Většinu lidí zajímá bungalov obdélník, protože jeho pravidelný tvar domu, což znamená, že jeho výstavba není tak drahá jako u členitějších půdorysů. U nás sim můžete nechat postavit právě bungalov na klíč, a to jako dřevostavbu nebo jako zděnou variantu. Naše domy jsou nízkoenergetické, což v dnešní době ocení všichni. Mít solární panely a tepelné čerpadlo je skvělé řešení proti neustálému zdražování energií. Díky těmto technologiím ušetříte spoustu peněz.

bílý dům

Nabízíme typové projekty, ke kterým vám můžeme sehnat i stavební povolení, což značně rychlý celý proces výstavby. Můžete se podívat na naše webové stránky kde najdete všechny naše domy i s půdorysem a dokonce i některé dokončené domy. U každého projektu se dozvíte co všechno je v ceně. Je možné změnit barvu fasády, oken i střechy. Naše domy dodáváme dokončené, takže jakmile dostanete klíče, můžete se začít balit.

Během výstavby si můžete chodit kontrolovat jak stavba roste, abyste si zavčas mohli jít sehnat kuchyňskou linku. Tu jedinou od nás nedostanete, protože jde velmi individuální věc. Jinak budete mít dům dokončený a připravený k nastěhování. Mezi naše klienty patří i některé známé tváře českého showbussinessu, které už také bydlí v našich moderních novostavbách.