Kouzlo ženy

0 Comments


Každá žena si chce připadat krásná. Pro některé z nás je to celoživotní cíl, pro jiné jen chvilkový záblesk, když stojí před milovanou osobou a podívá se na sebe jejíma očima. Některé z nás dostaly hodně do vínku a dosahovat krásy od nich nevyžaduje téměř žádné úsilí. Jiné ženy jsou spíše zajímavé a neoplývají krásou v tradičním slova smyslu. A pak je zde asi největší skupina, a to ženy, které jsou krásné přiměřeně, ani víc, ani míň než průměr, ale nejsou samy se sebou spokojené a krásu v sobě teprve musí objevit a naučit se vnímat. Vždyť každá známe ty dny, kdy se probudíme a jen první letmý pohled do zrcadla nám způsobí úzkost a smutek.

Buďte sebevědomá!

Tak přece nemůžeme vyjít mezi lidi? Nesmíme přijít na oči případným protějškům. Vždyť s naším vzhledem se nám každý raději vyhne! Dlouhé minuty a přiznejme si, někdo i hodiny, věnujeme zkrášlování, líčení, péči o tělo, výběru oblečení, vůně a všeho dalšího. Až potom jsme schopné relativně uspokojené odcházet z domu. A ani si neuvědomujeme, že naše krása tam po celou dobu byla, jen jsme ji možná více daly na odiv okolnímu světu. Nejzásadnější ovšem je právě tu nádhernou podstatu nás samých vnímat stále. I když nejsme nalíčené, i když máme za sebou náročnou noc, i když jsme nemocné nebo nešťastné.

Jste dokonalá!

I přesto, jak jsme nespokojené se svou váhou nebo některými tělesnými partiemi. Jsme to my, stvořené krásné a pro krásu. Takového člověka je přece nutno si vážit. A teprve potom si nás budou vážit i ostatní. Práce na vlastním sebevědomí je dlouhodobý proces a mnoho faktorů nás v něm může posunout či přibrzdit. A co posune téměř každou ženu? Dámské boty na jehlách. Tento vynález vznikl, aby umožnil ženám projevit svou sebedůvěru, ale paradoxně ji i načerpat. Protože vzít si boty na vysokém podpatku nejen zvedne vaši výšku, prodlouží nohy a srovná postavu, ale stojí to i trochu odvahy. A právě ta odvaha vám dodá ono potřebné a přitažlivé kouzlo!