Kryt bradavek je lepší, než podprsenka

0 Comments


Až zas bude vhodná příležitost a v letních tropických vedrech zavítáte někam k vodě, budete tu moci nerušeně pozorovat ženy a dívky, respektive jejich obnažená těla, která zakrývají jen velmi malé části oděvu, zvaného plavky. Dvoudílné dámské plavky přitom mnohdy připomínají spíše spodní prádlo, kalhotky i podprsenky bývají tak malé, že lze i přes jejich barevné kontury odhadnout velikost a tvar ňader, a přitom se nad tímto faktem nepozastaví snad nikdo. Na plovárnách se tu potkávají muži a ženy rozličného věku i vzrůstu a nestává se, že by tu nějaký muž byl natolik sexuálně vzrušený, že by při pohledu na dámské plavky nevydržel a musel ejakulovat.

žena u okna

Zamyslíte-li se nad tím, proč tomu tak je, když jsou ženy na plovárnách téměř nahé, zřejmě dospějete k názoru, že je to tím, že nejsou vidět jejich prsní bradavky. Jakmile totiž bradavky odhalíte, zcela to změní situaci a nastává obrat o sto osmdesát stupňů. Pouhá drobná část těla, jen několik čtverečních centimetrů plochy hrudníku, a muži jsou jak u vytržení.

dívka v šatech

Na tomto faktu lze ovšem vystavět docela výhodné řešení dámské garderoby ve společnosti. Jestliže muži prahnou zejména po viditelných bradavkách, což je pochopitelně pravda, pak je postačí zakrýt jen docela malými terčíky – kryty na bradavky. Ty se bezpečně postarají o jejich zneviditelnění a můžete si pak dovolit odložit i podprsenku pod halenkou, tričkem, mikinou, svetříkem či plesovými šaty.

Kryty na bradavky také podstatnou měrou přispívají ke zdravějšímu přístupu k životu, jde totiž o to, že podprsenka brání přirozenému svalstvu hrudníku udržovat ňadra v hezkém tvaru, připomínajícím půlměsíčky, a namísto toho se poprsí rozplácne po hrudníku, a to je spíše odpudivé, než aby to vzbuzovalo u mužů sexuální touhy. Čím méně tedy budete podprsenku oblékat, tím větší šanci dáte tomu přirozenému, co poskytuje příroda, respektive tvůrce ženského těla, které bychom mohli směle nazvat dalším divem světa.