S morálně zralou partnerkou máte život mnohem snazší

0 Comments


Znáte latinské přísloví „Omnia Vincit Amor“? Mohli bychom jej volně přeložit, že láska přemáhá vše. Je to nejmocnější síla ve Vesmíru a nelze ji ničím zničit. Týká se to jak vztahů rodičů s dětmi, vztahů lidí ke zvířatům a rostlinám a samozřejmě i vztahů partnerských. Ovšem toto je pouze teorie a naším úkolem je uvést ji do praxe. A ne každý to dokáže, protože láska vyžaduje otevřenost lidského srdce, pochopení pro druhého, empatický přístup, laskavý a plný pozitivních emocí. A podívejte se kolem sebe, kolik nevraživosti, zla, závisti a nenávisti sžírá mnohé z nás, což se navenek projevuje mnoha způsoby.

muž a žena na lavičce

Tímto jsme chtěli jen naznačit, abyste v životě hledali takovou partnerku, která tyto vlastnosti má v sobě aktivované, a nemá je zablokované. Protože se vám může snadno stát, že vás dostihne nějaký problém, například stres v práci, potíže s vaším bydlením, nedostatek financí, porucha domácího spotřebiče nebo auta, a cokoli jiného, co vás vyvede z míry, a pokud je těch stresových situací víc (a dnes je jich kolem nás plno), nadměrný výskyt stresových hormonů v krevním oběhu se postará o pokles tvorby testosteronu, a následuje problém s erekcí, nechuť k sexu, nedostatek energie, lenivost, deprese a další negativní projevy takzvané adrenální únavy.

bezpodmínečná láska

A máte-li po svém boku partnerku na úrovni, nebude vám nic vyčítat ani se zlobit, přispěchá na pomoc a pomůže vám řešit základní příčinu vašich obtíží – odstranit stres a vypomoci si adaptogenními bylinkami, s nimiž utlumíte výskyt stresových hormonů a podpoříte tvorbu testosteronu. Adaptogenní rostlinky znají lidé například z Tradiční čínské medicíny, jsou velmi dobře zmapované a jejich účinnost je podepřena minimální pravděpodobností vzniku vedlejších účinků. Při správném dávkování vám neuškodí a lze je užívat i bez doporučení lékaře. Nepotřebujete pak řešit Viagru na prodej.