Party stan jako zázemí pro vaši svatbu

0 Comments


Svatba je mimořádná životní událost a pro většinu aktérů také velmi příjemná. Pro někoho je dokonce nejkrásnějším okamžikem v životě, protože se v ten den konečně dočkáte oficiálního potvrzení partnerství a založení pevného rodinného svazku, do něhož se také zrodí děti a posléze i vnoučata či pravnoučata. Lidem, kterým na průběhu svatby opravdu záleží, bychom mohli doporučit střídmost, co se týče některých typů potravin, zejména masitých a zhotovených z bílé mouky a rafinovaného cukru, a také rozumné pití alkoholu, ale na co byste naopak měli klást silný důraz, je výběr vhodného prostředí.

nevěsta a ženich

Svatba v exteriéru

Vodáci – vodácká svatba u jezu s možností jeho splouvání? Proč ne! Nabízí se k tomu řada míst, například v Rožmberku nad Vltavou, v Českém Krumlově, ve Zlaté Koruně nebo jez Herbertov, tedy jezy vesměs na horním toku Vltavy. Svatbu můžete uspořádat i ve vodáckém kempu, například na Majdaleně nebo na Harrachovce pod Táborem na Lužnici.

svatba u přehrady

Horalové – svatba pro vyznavače horské turistiky a milovníky tohoto prostředí může proběhnout v pronajaté horské chalupě s možností pobývat i venku před chatou. Je-li odtud daleký výhled do krajiny, vyplatí se rozložit před chatou party stan

Zahradníciceník pronájmu party stanů je vám k dispozici i tehdy, chcete-li si svatbu užít v zámecké zahradě. V prostředí rozkvetlých záhonů bude svatební oslava velmi působivá a bílá či krémová stanová konstrukce tam dokonale zapadne.

Romantici – romantické svatby se mohou uskutečnit třeba v lese, ale co by se vám také mohlo líbit, je svatba na letištní ploše sportovního letiště místního aeroklubu. Že se svatby odehrávají v letadle nebo v horkovzdušném balónu, je známo, ale i venku na trávníku za slunečného počasí se vám tato akce může vydařit.

Přírodní koupání – máte-li možnost uspořádat svatbu na přírodních plážích, například na pískovně ve Veselí nad Lužnicí, v Suchdolu nad Lužnicí nebo na Máchově jezeře, bude oslava spojená s koupáním nevšedním a krásným zážitkem zejména pro děti.