Pravidelný úklid

0 Comments


Chcete mít dokonale uklizeno? V dnešní době to bývá docela těžké skloubit domácnost, děti a pořádek. Maminky od dětí by to určitě potvrdily. Všude nepořádek a občas to samy už zvládat nedokážeme..

u

Jaké domácí práce jsou doma nejčastější?

  • Mytí oken – tuhle činnost doslova nesnáším. Musím se všude natahovat a okna leštit. Tuhle domácí práci vždycky ráda přenechávám partnerovi.
  • Vytírání – všechno, aby se lesklo a podlaha, aby byla čistá beze smítek. Já se snažím vytírat co nejvíce, nebo když vidím na zemi nějakou špínu. Jinak se doporučuje vytírat třeba ale 3x týdně. Záleží na tom, jestli je zem čistá anebo jsou na ní nějaké nečistoty.
  • Vana – často se stává, že vana se mastí a jsou na ní jakoby takové žluté skvrny. Taky jsem s tím dlouho bojovala a nevěděla, co by mi pomohlo tyhle skvrny odstranit. Nakonec mi na vyčištění vany pomohla jedlá soda v kombinaci s prostředkem na mytí nádobí. Nanesla jsem přímo na vanu, pustila horkou vodu a nechala v té horké vodě dvě hodiny působit. Potom jsem jenom setřela a většina skvrn šla krásně dolů.
  • Mytí nádobí – každodenní činnost, kterou musí dělat každý, kdo používá nějaké nádobí. Ale naštěstí si jde i tuhle věc usnadnit tím, když se nádobí umývá hned a nečeká se, až tam přibude hora špinavého nádobí.
  • Vysávání – proč se vysává? Na zemi se často usadí nějaké drobky, ať už třeba z chleba, nebo jiného jídla. Ale naštěstí máme vysavač, kterým tohle všechno snadno vysajeme.

uklid

Pokud máte ale pocit, že uklid panelaku praha nezvládáte, je to úplně v pořádku. Nikdo není dokonalý a občas by se hodila nějaká pomoct. A na tohle jsou právě přesně určené uklízecí firmy, které vám uklidí tak, aby se všechno lesklo a blyštilo. Musíte si ale najít takovou firmu, aby byla spolehlivá a úklid neošidila anebo aby vám nedej bože neukradla drahé šperky. Ale nebojte, my jsme profesionálové.