Kde upotřebíte ekologickou lepicí pásku

0 Comments


Ekologická lepicí páska patří do základního vybavení domácnosti. Upotřebíme ji v celé řadě situací a jen stěží si umíme představit, že by tento výrobek přestal existovat a být dostupný na trhu.

Balení krabic při stěhování – jak jinak efektivně a prakticky zabalit věci do kartonové krabice, než s lepicí páskou? Kdybychom jí neměli, museli bychom se plně spolehnout na provázek nebo lepidla. Ne každé lepidlo ale dokáže udržet pohromadě papírový karton a s provázkem je to také ošemetné, protože byste jej museli tak precizně utáhnout, aby nebylo možné do obsahu krabic vniknout. Nebezpečí vysypání obsahu krabic by bylo značné.

lepení balíku

Odesílání balíků – mnohem horší, než vysypání věcí z krabice při stěhování, by byl transport přepravní společností v rámci odesílání balíku. Při stěhování se jedná pouze o individuální záležitost, a v nejhorším se vaše věci vysypou v útrobách stěhovacího vozu, ale u zásilek na adresu je u přepravních služeb hromada cizích balíků, a v takovém prostředí by bylo vysypání krabice tragické, protože by se tu cokoli mohlo ztratit nebo i poškodit.

lepicí páska

Příprava na malování pokoje – někteří lidé důvěřují při zakrývání oken, dveří, svítidel a nábytku bublinkové fólii a dávají ji přednost před tenkou zakrývací fólií. Zde je lepicí páska opět nutností, protože s ní slepíte k sobě jednotlivé pásy fólie s bublinkami a můžete tímto způsobem chránit před potřísněním malířskou barvou i podlahu.

Dětské domečky – děti milují různé bunkry a schovávačky. Za našich mladých časů jsme si takto hráli třeba v bunkru, vytvořeném z postelových matrací a deky. Zajímavá je i hra s papírovým kartonem, vytvoříte z něj poměrně rychle různé domečky a využijete k tomu i lepicí pásku. Domečky pak můžete pomalovat a děti budou mít o zábavu postaráno.

Bytové dekorace – v neposlední řadě se lepicí páska hodí i pro připevňování bytových dekorací, například při velikonoční a vánoční výzdobě.