Kvalitní voda v bazénu

0 Comments


Tak čistota je zde především, to je jasné. Voda musí být absolutně čistá a průhledná až na dno. V takové vodě e pak radost se koupat. Jenže čistota sama o sobě nestačí. Nevíte, zda v ní není něco, co pouhým okem není vidět, ale může to způsobit nějaké problémy. Tím je na mysli nějaké choroboplodné zárodky, nebo zárodky vodních řas. Jistě víte, jak to pak vypadá. Zelená barva je sice hezká, ale pokud má podobný odstín voda ve vašem bazénu, chtělo by to přinejmenším zvýšit pozornost. A sáhnout po zbrani. Tou může být třeba chlor nebo tablety zvané kyslíkové a aktivátor. Tím pádem se začne složení vody měnit. Jenže to pořád není všechno. Je také nutno pohlídat si obsah soli a také pH. Cože to je?

dívka ve vodě

Tak obsah soli je asi jasný, ten netřeba rozebírat. Ale pH, to asi nevíte. Jde o to, jak je voda kyselá či zásaditá. A věřte, že to není jedno. Překročí-li totiž některou hranici, může dojít k jejímu mírnému zakalení. Důvodem je vápník. Nu a pokud je tato hodnota naopak nižší, může se voda stát ubytováním pro všelijaké mikro a nano potvůrky, jako již výše citované. A to rozhodně nikdo nechce, o takové hosty ve vodě zcela jistě nikdo nestojí.

paní ve vodě

Takže by se mělo pH v bazénu pravidelně měřit a podle potřeby také upravovat. Prostředky k tomu jsou snadno dosažitelné. Když si například kliknete na odkaz, který je uveden přímo zde jen o něco výše, můžete si potřebné věci objednat a nemusíte vyrážet nikam do terénu je shánět. Přes tuto objednávku dorazí tyto věci až k vám domů a zde si je pouze převezmete. Použití je pak již jen na vás samotných. Pokud tedy chcete v klidu spát a vědět že vaše voda je v těch nejlepších rukou, neváhejte a objednávejte. Budete pak mít z koupání ještě větší radost nežli doposud. A budete také na sto procent vědět, že jste udělali všechno možné pro zdraví své rodiny.