Dokonale čistý

0 Comments


I když si dnes můžete koupit kvalitní bazén, který vydrží desítky let, mnoho lidí si stále kupuje nafukovací bazény, které kvůli své nízké životnosti působí spíše jako věc na jedno použití. Mnoho lidí má nafukovací bazén jen na jedno léto. Mnohem levnější a ekologičtější je si trochu připlatit a koupit si bytelný bazén ze speciálního plastu, který vydrží snad věčně. Tedy když se o něj budete starat. Kvalitní bazény jsou už roky cenově dostupné širšímu okruhu lidí a byla by škoda stále utrácet za nekvalitní nafukovací bazény, které se protrhnou klidně i na zcela rovném podloží, o kterém jste si mysleli, že jste ho připravili perfektně.

míč bazén

Mít doma bazén je daleko lepší než chodit na koupaliště. Máte více soukromí a můžete se koupat klidně i v noci, když budete chtít. Nebudete vázaní otevírací dobou a skvělé je, že ho budete mít jen a jen pro sebe. Nesmíte ale zapomínat na fakt, že takový komfort je samozřejmě vykoupený nutností údržby bazénu. Je potřeba pravidelně čistit nejen vodu, ale i povrch bazénu. Pravidelnou údržbou se zbavíte choroboplodných zárodků a budete mít vodu vždy zdravotně nezávadnou.

zapuštěný bazén

Abyste neměli vodu plnou nečistot, které spadnou třeba ze stromů, musíte používat vysavač bazénu. Ten z povrchu vody odstraní nejen listy, ale i větvičky a další nečistoty, které do bazénu třeba zavane vítr. Pokud byste to nedělali, voda začne zapáchat, protože nečistoty začnou ve vodě hnít. Kromě vysavače na nečistoty si můžete pořídit i vysavač na dno bazénu, kterým efektivně vyčistíte povrch bazénové vany. Vysavač může být i plně automatický a ty nejlepší se dají ovládat přes telefon. Díky takovému vysavači budete mít údržbu bazénu o dost snažší a rozhodně nevynechá ani kousek místa. Na kvalitu úklidu robotickým vysavačem se můžete rozhodně spolehnout. Voda bude díky němu vždycky čistá.