Přestěhujte svůj dům bez stresu

0 Comments


Stres je největším nepřítelem stěhování a mnohdy přichází bez varování. Mohou se tu objevit situace, s nimiž jste nepočítali, a které vás tak zaskočí, že vás to může i rozplakat. Jednou z nich může být docela obyčejný nedostatek místa v obytném prostoru.

překladiště kontejnerů

Jestliže právě vy chystáte stěhování z bytu nebo rodinného domu do rekreační nemovitosti, která je dispozičně menší, anebo se v ní nachází původní vybavení, které byste rádi nejprve prohlédli a následně usoudili, zda tu není něco, co by se vám mohlo zamlouvat, můžete se snadno dostat do situace, že přijede stěhovací vůz, stěhováci začnou vynášet věci z auta, ale nebude je kam pokládat. Stěhovací firma ale nemůže čekat, až někde uvolníte skladový prostor, vynosí vám věci z auta třeba na zahradu a odjedou. A co pak, pokud se brzy začne stmívat a navíc se obloha zatáhne a spustí se déšť?

loď s kontejnery

Na takovéto situace byste měli být připraveni předem a měli byste mít zajištěný alespoň dočasný sklad věcí, což je vhodná chvíle, představit vám pronájem kontejnerů z Prahy otpsklady.cz.

Skladový ocelový kontejner jste již možná někdy někde zahlédli, přepravují se v nich různé typy zboží napříč světem lodní, železniční či silniční přepravou a v těchto boxech jsou uložené předměty v naprostém bezpečí. Kontejnery jsou velmi robustní a nezacloumá s nimi ani prudký vítr, ani bouřkový liják a krupobití. Můžete si být jisti, že ani na vaší zahradě nebude problém s vašimi uloženými věcmi, a že tu budou v bezpečí. Kontejnery měří na délku buď šest nebo dvanáct metrů a v průřezu tvoří čtverec o hraně dva a půl metru, jde tedy o poměrně velké objemy úložného prostoru, kam by se vám mohlo vejít kompletní vybavení vašeho bytu.

Ocelové kontejnery vám přistaví na zahradu za váš dům nákladní vozidlo s jeřábem a můžete jej tu mít k dispozici buď několik týdnů, nebo i měsíců, pokud se například rozhodnete objekt rekonstruovat.