Staré oblečení

0 Comments


Kdybych se vás zeptala, kde nejraději nakupujete, v jakém obchodě, tak kde by to asi tak bylo? Protože mnoho lidí mi v poslední době říká, že prý nejraději nakupují také v second handech. Pokud byste také chtěli vidět více informací, kde jsou opravdu nejlepší second handy, tak samozřejmě podle mého názoru jsou v každém městě, v každém městě jsou různé second handy, takže si opravdu můžete vybrat, kde vy budete chtít nakupovat. U nás ve městě jsou například čtyři anebo pět second handů, kde nakupuji opravdu pravidelně. Vždycky každý týden v jednom obchodě si nakoupím. A mě tohle opravdu hodně baví, protože kolikrát tam také v second handu najdu opravdu krásné luxusní zboží, které bych si třeba v normálním životě vůbec nepořídila.

V bazaru jsou i knihy.

Najdu tam kolikrát tak luxusní věci, že třeba za ně dám dvěstěkrát méně peněz, než co bych za ně dala v klasickém obchodě, kdybych to kupovala úplně nové. Navíc mám dvě malé děti, tak je logické, že jim nebudu kupovat drahé oblečení, které koupím úplně nové někde v butiku. Nejraději právě na své děti nakupují v second handech, kde to opravdu stojí pár korun, třeba kolem dvaceti korun a stejně to děti nosí třeba jenom půl roku, protože z toho vyrostou. Mým dětem jsou tři roky a pět let, takže rostou ještě velice rychle.

V bazaru jsou krásné kusy.

Každý rok potřebují novou bundu a dvakrát ročně nové boty, a to nepočítám ty věci do školky a do školy, takže kdybych jim měla kupovat úplně všechno nové a vyhnout se second handu, tak bych opravdu byla zklamaná a asi bych na to neměla vůbec žádné peníze. Proto opravdu děkuji bohu a opravdu děkuji všem, že existují second handy, kde právě lidé, kteří nemají moc peněz, kteří nejsou bohatí, tak mohou nakupovat tam. A také si mohou užít zábavu a adrenalin z nakupování. Každá žena miluje nakupování. A mě těší, že mohu nakupovat také tak, že šetřím přírodu a také nakupuji ekologicky v second handu.