Pevná jasná pleť

0 Comments


Užíváte nějaké potravinové doplňky anebo všechno necháváte tak, jak to je? Samozřejmě, že pokud třeba máte opravdu perfektní životní styl a žijte zdravě a také si hlídáte váhu a všechny vitamíny a minerály, tak je to potom dobře. Potom to vypadá tak, že asi nemusíte užívat žádné potravinové doplňky, jako například v magnézium nebo železo vitamín B, Vitamín C, vápník a tak podobně. Vitamínů je opravdu mnoho, ale také jste slyšeli, že v našem těle se vyskytuje normálně kolagen a že kolagen postupem času, jak stárneme, jak nám přibývají roky, tak tento kolagen v našem těle ubývá? Tělo ho vyrábí opravdu hodně pomalu a víte, co to znamená, když nám v těle schází kolagen?

Naše tělo potřebuje kolagen.

Dopadá to tak, že hlavně ženy na to doplatí. Samozřejmě, že i pánové, ale hlavně tohle trápí ženy, když máme v těle opravdu nedostatek kolagenu, tak naše kůže je taková sušší. Hlavně taková méně pevná a můžou se tam dělat vrásky, jak jemné, tak také hluboké vrásky a podle mého názoru žádná žena nechce, aby měla vrásčitý obličej. Samozřejmě, že stárnout se má s grácií, ale jsou některé ženy, které tohle nechtějí a chtějí mít hladký obličej. Já patřím k těm ženám, které rozhodně nechtějí stárnout s grácií a mám v plánu, že třeba ve třiceti letech půjdu na nějakou plastickou operaci. A také užívám kolagen.

Díky kolagenu je kůže pevná.

Nativní kolagen je opravdu jedničkou na trhu. Mnoho lidí užívá obyčejný kolagen, ale já jsem se spíše dala na nativní kolagen, který mi přijde o něco lepší. Je takový více zdravější a je více bližší mému tělu, lidskému tělu. Pokud také se chcete dozvědět více informací o kolagenu anebo o nativním kolagenu, tak se zkuste podívat na webové stránky orcacollagen.cz. A tam se dozvíte, jak funguje kolagen. A co je to nativní kolagen a ten také jak funguje. A já sama jsem s nativním kolagenem opravdu hodně spokojená. Po půl roce užívání na mé pleti je vidět, že je více pružná a také svěžejší a mé vlasy a nehty více pevné.